lek. Mateusz Majdan

Ortopeda

Pod koniec studiów przeszedłem skomplikowaną operację ortopedyczną stopy i na własnym przypadku przekonałem się, że praca ortopedy wymaga nie tylko wiedzy i umiejętności, ale również cierpliwości, empatii i zaangażowania w dobro pacjenta. Sytuacja ta ukierunkowała moją medyczną ścieżkę i poprowadziła mnie w stronę ortopedii ze szczególnym uwzględnieniem chorób i deformacji stóp u dorosłych oraz dzieci.

ikona Doświadczenie zawodowe

Zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem chorób i urazów w obrębie narządu ruchu u dzieci i dorosłych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowego-Goleniowego. Głównym obszarem moich zainteresowań jest ortopedia dziecięca oraz leczenie zachowawcze i operacyjne w obrębie stopy i stawu skokowego.

ikona Kursy

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Obecnie kończę specjalizację w zakresie chirurgii i ortopedii w Szpitalu Klinicznym im. prof. Adama Grucy w Otwocku. Od trzech lat związany jestem z kliniką Rehasport w Warszawie.

 

TRZYMAJ RĘKĘ NA PULSIE
Zostaw nam swój adres mailowy. Będziemy Cię informować o tym co się dzieje w świecie rehabilitacji. Nie zapomnimy o Tobie gdy będziemy organizować ciekawe szkolenia. Zero spamu, a w każdej chwili możesz się wypisać.