Zostań Certyfikowanym Fizjoterapeutą Ortopedycznym Rehasport!

Jak to zrobić?

Weź udział w 4 podstawowych szkoleniach certyfikujących, realizowanych przez Akademię Rehasport:

Kursy możesz realizować w swoim tempie. Po ukończeniu wszystkich 4, niezależnie od odstępu czasowego, zostaniesz Certyfikowanym Fizjoterapeutą Ortopedycznym Rehasport. Pamiętaj, że zarówno kurs skolioz, jak i inne wydarzenia edukacyjne Akademii nie wchodzą w zakres tego projektu. 

Co zyskujesz?

Po zakończeniu cyklu szkoleń prowadzonych przez specjalistów Rehasport, otrzymujesz nie tylko wiedzę, która pozwoli Ci na jeszcze lepszą pracę z pacjentami, ale też specjalny certyfikat Fizjoterapeuty Ortopedycznego Rehasport.

Opieka nad pacjentem to często gra zespołowa, gdzie wszyscy jesteśmy członkami jednej drużyny. Chcemy, żebyś został jej częścią. Nasi specjaliści są otwarci na dialog i dzielenie się wiedzą także poza szkoleniami. Przyjmujemy pacjentów z całej Polski i z przyjemnością zaproponujemy im sprawdzonych i przeszkolonych przez nas specjalistów, którzy działają w ich okolicy.

Każdy kurs to także dodatkowy bonus – zapisując się na drugie szkolenie oszczędzasz 5%, 10% na trzecie, a czwarte to aż 15% rabatu od ceny obowiązującej podczas zapisu!

 

TRZYMAJ RĘKĘ NA PULSIE
Zostaw nam swój adres mailowy. Będziemy Cię informować o tym co się dzieje w świecie rehabilitacji. Nie zapomnimy o Tobie gdy będziemy organizować ciekawe szkolenia. Zero spamu, a w każdej chwili możesz się wypisać.