Licencjonowane Ośrodki Rehabilitacyjne

Szkolenia LOR

Licencjonowane Ośrodki Rehabilitacyjne to unikatowa sieć placówek medycznych, które w ramach współpracy z Rehasport i uzyskania odpowiednich certyfikatów, zapewniają Pacjentom najwyższą jakość świadczonych usług medycznych. Znajdują się na terenie całej Polski, umożliwiając kontynuację leczenia możliwie najbliżej miejsca zamieszkania.

Jako oficjalne ośrodki medyczne współpracujące z Rehasport, LOR mają prawo do odbywania szkoleń z zakresu poszczególnych elementów układu ruchu. Kursy takie odbywają się w klinice Rehasport przy ul. Góreckiej 30 w Poznaniu, w ustalonym wcześniej terminie przez Akademię Rehasport.

W ramach programu przygotowanego dla LOR, fizjoterapeuci mogą przystąpić do czterech darmowych szkoleń w następujących zakresach tematycznych:
a. Kończyna górna;
b. Kończyna dolna – staw biodrowy z kręgosłupem;
c. Kończyna dolna – kolano;
d. Kończyna dolna – staw skokowy i stopa.

O dokładnych terminach poszczególnych szkoleń poinformujemy Państwa mailowo na adres podany jako kontaktowy podczas podpisywania umowy. W sytuacji zmiany danych kontaktowych z Państwa strony i braku aktualizacji ich w naszym systemie, pozostawiamy tutaj równolegle formularz do zapisania się na kolejne najbliższe szkolenie. Prosimy o wypełnianie go JEDYNIE, jeśli jesteście Państwo pracownikiem LOR.

17.05.2024 r. Staw skokowy

  Akceptacja  Regulaminu  *
  czytaj więcejzwiń opis
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Rehasport Clinic Sp. z o. o, ul. Górecka 30, 60-201 Poznań, informacji handlowo-marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw. automatycznych systemów wywołujących w formie wiadomości elektronicznych.

  Szczegółowe informacje o przetwarzaniu
  * zgoda obowiązkowa
  Klauzula informacyjna 

  Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia.

  Za chwilę otrzymasz od nas wiadomość e-mail z kompletem informacji potrzebnych do potwierdzenia swojego udziału w kursie.
  Jeśli wiadomość nie dotrze do Ciebie w ciągu kilku minut sprawdź proszę SPAM i dodaj nas do swojej książki kontaktowej, aby uniknąć problemu w przyszłości.

  Gdyby i tam nasza wiadomość się nie pojawiła skontaktuj się z nami:
  akademia@rehasport.pl

  +48 532 391 244

  Pozdrowienia
  Zespół Akademii Rehasport

  W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem mailowym akademia@rehasport.pl.

  Uczestniczyłeś już wcześniej w szkoleniach Rehasport dla LOR i jesteś aktywnym użytkownikiem naszej platformy szkoleniowej? Zapisz się na kolejny kurs dla LOR z poziomu Paszportu Fizjoterapeuty Rehasport TUTAJ

   

  TRZYMAJ RĘKĘ NA PULSIE
  Zostaw nam swój adres mailowy. Będziemy Cię informować o tym co się dzieje w świecie rehabilitacji. Nie zapomnimy o Tobie gdy będziemy organizować ciekawe szkolenia. Zero spamu, a w każdej chwili możesz się wypisać.