dr n. med. Małgorzata Bocianowska

Ginekolog

Jestem lekarzem kobiet, specjalistką z zakresu ginekologii i położnictwa. Moja praca to przede wszystkim zaangażowanie, szczerość, empatia i ciągły głód wiedzy oraz umiejętności praktycznych. Zależy mi na tym aby kobiety żyły komfortowo, bez wstydu, świadome swojego ciała, a przede wszystkim aby miały świadomość, że ich ciało nie jest żadnym ograniczeniem. Nie ma dla mnie tematu tabu w gabinecie. To jest coś, za co cenią mnie moje pacjentki. Mogą ze mną porozmawiać o absolutnie najbardziej wstydliwej dolegliwości, a ja będę się starać, pełna zrozumienia, pomóc i przywrócić dobrą jakość ich życia. Zajmuję się także pacjentkami w ciąży oraz wykonuję badania prenatalne.

ikona Doświadczenie zawodowe

Ukończyłam z wyróżnieniem studia medyczne na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. W 2022 roku obroniłam pracę doktorską pt. ” Ocena ekspresji i stężeń nesfatyny-1 u matki i płodu w przebiegu cukrzycy ciążowej, nadciśnienia ciążowego oraz wewnątrzmacicznego ograniczenia wzrastania płodu” na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Od 2022 roku edukuję kobiety poprzez mój profil na Instagramie @drbocianowska. Od niedawna intensywnie zajmuję się tematem ginekologii regeneracyjnej, dzięki której mam możliwość leczenia dolegliwości, z którymi ta klasyczna dziedzina medycyny nie była w stanie sobie poradzić. 

 

 

TRZYMAJ RĘKĘ NA PULSIE
Zostaw nam swój adres mailowy. Będziemy Cię informować o tym co się dzieje w świecie rehabilitacji. Nie zapomnimy o Tobie gdy będziemy organizować ciekawe szkolenia. Zero spamu, a w każdej chwili możesz się wypisać.