Poznajmy się

Doświadczeni
eksperci

Kilkanaście lat naszej pracy, wiele szkoleń, kursów i stażów – doświadczenie zebrane na międzynarodowej arenie pozwoliło nam stworzyć coś niezwykłego – Akademię Rehasport. To projekt edukacyjny przygotowany przez lekarzy i fizjoterapeutów dla lekarzy i fizjoterapeutów!

Akademia Rehasport - Zespół
icon
Ponad 1000 zadowolonych kursantów
icon
Pierwszy ośrodek z akredytacją Fifa w Polsce
icon
20 lat doświadczenia

Nasza wizja

Naszą wizją jest stworzenie platformy dialogu i merytorycznej wymiany wiedzy oraz doświadczeń dla wszystkich profesjonalistów medycyny ruchu. Chcemy, aby każdy bez wyjątku – fizjoterapeuta, osteopata, chiropraktyk, ortopeda – miał możliwość czerpania z doświadczeń innych profesjonalistów i dzielenia się własnymi. Stworzyliśmy bowiem miejsce, w którym fizjoterapeuta, ortopeda i radiolog pracują jako zespół, ucząc się od siebie nawzajem.

Dwie dekady temu stało się to misją kliniki Rehasport i do dziś jest naszą dewizą. Nie boimy się zadawać trudnych pytań, na które często odpowiadamy, sami prowadząc projekty badawcze. Stworzyliśmy wreszcie markę, której zaufały dziesiątki topowych klubów sportowych, setki znanych sportowców oraz tysiące pacjentów. Jesteśmy oficjalnymi partnerami sześciu związków sportowych, których przedstawiciele przywożą olimpijskie medale. Nie tylko pomagamy sportowcom w sytuacjach, gdy odniosą uraz, ale uczymy ich, jak tych urazów unikać.

AdobeStock_297479483

Nasze wartości

Wierzymy, że aby tworzyć i praktykować medycynę na najwyższym światowym poziomie, musimy zmienić nasze przyzwyczajenia. Otworzyć się na dialog i krytykę. Zadawać pytania, rozmawiać o błędach i wyciągać z nich wnioski. Poszukiwać prawdy w badaniach naukowych i doświadczeniach innych profesjonalistów. Nie godzić się na przeciętność i bylejakość. Zrozumieć, że opieka nad pacjentem to często gra zespołowa, gdzie wszyscy jesteśmy członkami jednej drużyny. Tego uczymy fizjoterapeutów z Licencjonowanych Ośrodków Rehabilitacyjnych, którzy po zakończeniu wieloetapowych szkoleń otrzymują wielką wiedzę i specjalne certyfikaty.

W publikowanych przez nas wpisach blogowych czy artykułach poruszamy ważne zagadnienia ze świata medycyny ruchu. Wierzymy, że nawet dyskusja w portalach społecznościowych, ale także podczas kursów, spotkań w ramach Akademii czy realizowaniu Waszych praktyk przyczynia się do tworzenia polskiej medycyny ruchu, z której będziemy dumni.

IMG_1043

Nasza misja

„Promocja najwyższej jakości standardów medycyny ruchu poprzez współpracę w interdyscyplinarnym zespole i medycynę opartą na faktach”

wymiana doświadczeń

Administracja

Maksymilian Czarnota

Cześć! W Akademii Rehasport odpowiadam za nasze działania operacyjne; koordynowanie zadań, organizację kursów czy współpracę z instruktorami oraz sprawuję nadzór nad merytoryką całości szkoleń. Jeśli masz jakieś pytania na temat Akademii i nie wiesz do kogo się z nimi zgłosić, śmiało pisz do mnie...

lek. Marek Stawniak
kierownik działu szkoleń

Dzień dobry, tu Marek Stawniak. Jestem lekarzem ortopedą, specjalizuję się w chirurgii kończyny górnej. Jako Manager Działu Szkoleń Rehasport Clinic działam od 2014 roku. Zajmuję się przygotowaniem spotkań naukowo-szkoleniowych, opracowaniem programów edukacyjnych, a także sferą planowania i organizacji szkoleń. Cieszę się, że koncepcja stworzenia...

TRZYMAJ RĘKĘ NA PULSIE
Zostaw nam swój adres mailowy. Będziemy Cię informować o tym co się dzieje w świecie rehabilitacji. Nie zapomnimy o Tobie gdy będziemy organizować ciekawe szkolenia. Zero spamu, a w każdej chwili możesz się wypisać.